Ranglijst na ronde 1 en indeling ronde 2

Competition name – Brasserie Dylans – Group 1

 

Rangschikking na Ronde 2 – 22-11-2014 – Lay-out 1.

Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Rtg   TPR  BRtg

1 Bart Dubbeldam         1   1   0   0    1,0  0 -1  1681  1828  1677

2 Wiggert Pols           1   1   0   0    1,0  0  1  1662  1777  1659

3 Lucas Nguyen           1   1   0   0    1,0  2  2  1570  1596  1568

4 Rembrandt Bruil        1   1   0   0    1,0  0 -1  1742  1903  1738

5 Ting Ting Lu           1   0   1   0    0,5  0 -1  1334  1637  1327

6 Arne Pols              1   0   1   0    0,5  0 -1  1857  1539  1864

7 Mohammed Moussane      1   0   1   0    0,5  0  1  1630  1327  1637

8 Jorik Klein            1   0   1   0    0,5  0  1  1546  1864  1539

9 Sebastiaan Janse       1   0   0   1    0,0  0  1  1499  1338  1503

10 Ivan Kroetkov          1   0   0   1    0,0  0  1  1194  1168  1196

11 Quinten Salomons       1   0   0   1    0,0  0 -1  1374  1259  1377

12 Justus van Klaveren    1   0   0   1    0,0 -2 -2  1424  1277  1428

 

Competition name – Brasserie Dylans – Groep 2

 

Rangschikking na Ronde 2 – 22-11-2014 – Lay-out 1.

Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Rtg   TPR  BRtg

1 Giselle Fransen        1   1   0   0    1,0  0  1  1086  1374  1079

2 Tommy Tran             1   1   0   0    1,0 -2 -2  1205  1400  1200

3 Daniel Kudlicka        1   1   0   0    1,0  0  1  1057  1605  1043

4 Marek Kudlicka         1   1   0   0    1,0  0  1  1072  1070  1070

5 Liqin Lu               1   1   0   0    1,0  0 -1  1092  1400  1084

6 Pascalle Monteny       1   0   1   0    0,5  0 -1  1068   782  1075

7 David Avedissian       1   0   1   0    0,5  0  1   789  1075   782

8 Lorena Kalkman         1   0   0   1    0,0  0 -1  1191   643  1205

9 Alisha Warnaar         1   0   0   1    0,0  0 -1   967   679   974

10 Javeria Kornal Zubaria   1   0   0   1    0,0  2  2   995   800  1000

11 Kim Meijer             1   0   0   1    0,0  0 -1   639   641   641

12 William Gijsen         1   0   0   1    0,0  0  1   992   684  1000

 

 

 

Competition name – Brasserie Dylans – Group 1

Partijen in Ronde 2 – 22-11-2014.

 

1 Lucas Nguyen          –  Bart Dubbeldam       …..

 

2 Wiggert Pols          –  Rembrandt Bruil      …..

 

3 Jorik Klein           –  Ting Ting Lu         …..

 

4 Mohammed Moussane     –  Arne Pols            …..

 

5 Sebastiaan Janse      –  Quinten Salomons     …..

 

6 Ivan Kroetkov         –  Justus van Klaveren  …..

 

 

 

Competition name – Brasserie Dylans – Groep 2

Partijen in Ronde 2 – 22-11-2014.

 

1 Giselle Fransen       –  Tommy Tran           …..

 

2 Marek Kudlicka        –  Liqin Lu             …..

 

3 Daniel Kudlicka       –  Pascalle Monteny     …..

 

4 David Avedissian      –  Lorena Kalkman       …..

 

5 Javeria Kornal Zubaria  –  Alisha Warnaar       …..

 

6 William Gijsen        –  Kim Meijer           …..

You may also like...