Standen en ranglijst na dag 1

Competition name – Brasserie Dylans – Group 1

 

Partijen in Ronde 1 – 22-11-2014.

 

1 Bart Dubbeldam        –  Justus van Klaveren  1-0

2 Ting Ting Lu          –  Mohammed Moussane    ½-½

3 Rembrandt Bruil       –  Sebastiaan Janse     1-0

4 Lucas Nguyen          –  Ivan Kroetkov        1-0

5 Arne Pols             –  Jorik Klein          ½-½

6 Quinten Salomons      –  Wiggert Pols         0-1

 

 

Partijen in Ronde 2 – 22-11-2014.

 

1 Lucas Nguyen          –  Bart Dubbeldam       ½-½

2 Wiggert Pols          –  Rembrandt Bruil      0-1

3 Jorik Klein           –  Ting Ting Lu         0-1

4 Mohammed Moussane     –  Arne Pols            0-1

5 Sebastiaan Janse      –  Quinten Salomons     ½-½

6 Ivan Kroetkov         –  Justus van Klaveren  ½-½

 

Competition name – Brasserie Dylans – Group 1

 

Rangschikking na Ronde 2 – 22-11-2014 – Lay-out 1.

Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Rtg   TPR  BRtg

1 Rembrandt Bruil        2   2   0   0    2,0  0 -1  1750  1981  1738

2 Bart Dubbeldam         2   1   1   0    1,5  0 -1  1678  1689  1677

3 Lucas Nguyen           2   1   1   0    1,5  2  2  1573  1627  1568

4 Ting Ting Lu           2   1   1   0    1,5  0 -1  1350  1779  1327

5 Arne Pols              2   1   1   0    1,5  0 -1  1861  1779  1864

6 Wiggert Pols           2   1   0   1    1,0  0  1  1655  1558  1659

7 Mohammed Moussane      2   0   1   1    0,5  0  1  1626  1405  1637

8 Jorik Klein            2   0   1   1    0,5  0  1  1531  1405  1539

9 Sebastiaan Janse       2   0   1   1    0,5  0  1  1495  1367  1503

10 Ivan Kroetkov          2   0   1   1    0,5  0  1  1200  1307  1196

11 Justus van Klaveren    2   0   1   1    0,5 -2 -2  1418  1246  1428

12 Quinten Salomons       2   0   1   1    0,5  0 -1  1377  1390  1377

 

Competition name – Brasserie Dylans – Groep 2

 

Partijen in Ronde 1 – 22-11-2014.

 

1 Lorena Kalkman        –  Daniel Kudlicka      0-1

2 Alisha Warnaar        –  Giselle Fransen      0-1

3 Pascalle Monteny      –  David Avedissian     ½-½

4 Javeria Kornal Zubaria  –  Tommy Tran           0-1

5 Kim Meijer            –  Marek Kudlicka       0-1

6 Liqin Lu              –  William Gijsen       1-0

 

 

Partijen in Ronde 2 – 22-11-2014.

 

1 Giselle Fransen       –  Tommy Tran           ½-½

2 Marek Kudlicka        –  Liqin Lu             1-0

3 Daniel Kudlicka       –  Pascalle Monteny     ½-½

4 David Avedissian      –  Lorena Kalkman       0-1

5 Javeria Kornal Zubaria  –  Alisha Warnaar       1-0

6 William Gijsen        –  Kim Meijer           1-0

 

Competition name – Brasserie Dylans – Groep 2

 

Rangschikking na Ronde 3 – 22-11-2014 – Lay-out 1.

Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Rtg   TPR  BRtg

1 Marek Kudlicka         2   2   0   0    2,0 -1 -1  1082  1277  1070

2 Tommy Tran             2   1   1   0    1,5 -1  1  1201  1230  1200

3 Daniel Kudlicka        2   1   1   0    1,5 -1 -1  1058  1331  1043

4 Giselle Fransen        2   1   1   0    1,5  1  2  1089  1278  1079

5 Liqin Lu               2   1   0   1    1,0  1  1  1081  1035  1084

6 Pascalle Monteny       2   0   2   0    1,0  1  1  1067   912  1075

7 Lorena Kalkman         2   1   0   1    1,0  1  1  1192   924  1205

8 Javeria Kornal Zubaria   2   1   0   1    1,0  1 -1  1004  1087  1000

9 William Gijsen         2   1   0   1    1,0 -1 -1   995   862  1000

10 David Avedissian       2   0   1   1    0,5 -1 -1   787   938   782

11 Kim Meijer             2   0   0   2    0,0  1  1   637   620   641

12 Alisha Warnaar         2   0   0   2    0,0 -1 -2   958   640   974

You may also like...