Uitslagen ronde 3, indelingen ronde 4 en ranglijst na ronde 3

De uitslagen en indeling van ronde 3 en 4

 

Groep 1

Partijen in Ronde 3 – 6-12-2014.

1 Rembrandt Bruil       –  Arne Pols            1-0

2 Ting Ting Lu          –  Lucas Nguyen         ½-½

3 Bart Dubbeldam        –  Wiggert Pols         1-0

4 Justus van Klaveren   –  Mohammed Moussane    0-1

5 Quinten Salomons      –  Jorik Klein          1-0

6 Ivan Kroetkov         –  Sebastiaan Janse     ½-½

 

Partijen in Ronde 4 – 6-12-2014.

1 Bart Dubbeldam        –  Rembrandt Bruil      …..

2 Mohammed Moussane     –  Lucas Nguyen         …..

3 Arne Pols             –  Ting Ting Lu         …..

4 Quinten Salomons      –  Ivan Kroetkov        …..

5 Wiggert Pols          –  Sebastiaan Janse     …..

6 Jorik Klein           –  Justus van Klaveren  …..

 

Rangschikking na Ronde 4 – 6-12-2014 – Lay-out 1.

Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Rtg   TPR  BRtg

1 Rembrandt Bruil        3   3   0   0    3,0  0 -1  1763  2075  1738

2 Bart Dubbeldam         3   2   1   0    2,5  2  2  1687  1831  1677

3 Lucas Nguyen           3   1   2   0    2,0  0 -2  1567  1520  1568

4 Ting Ting Lu           3   1   2   0    2,0  0 -1  1356  1702  1327

5 Arne Pols              3   1   1   1    1,5  0  1  1847  1638  1864

6 Mohammed Moussane      3   1   1   1    1,5  0  1  1630  1540  1637

7 Quinten Salomons       3   1   1   1    1,5  2  2  1392  1567  1377

8 Wiggert Pols           3   1   0   2    1,0  0  1  1645  1477  1659

9 Sebastiaan Janse       3   0   2   1    1,0 -2 -2  1488  1317  1503

10 Ivan Kroetkov          3   0   2   1    1,0  0 -1  1207  1379  1196

11 Jorik Klein            3   0   1   2    0,5  0  1  1517  1243  1539

12 Justus van Klaveren    3   0   1   2    0,5 -2 -1  1414  1224  1428

 

 

Groep 2

Partijen in Ronde 3 – 22-11-2014.

1 Tommy Tran            –  Marek Kudlicka       0-1

2 Giselle Fransen       –  Daniel Kudlicka      0-1

3 Pascalle Monteny      –  William Gijsen       ½-½

4 Lorena Kalkman        –  Javeria Kornal Zubaria 1-0

5 Liqin Lu              –  David Avedissian     ½-½

6 Kim Meijer            –  Alisha Warnaar       0-1

 

Partijen in Ronde 4 – 6-12-2014.

1 Marek Kudlicka        –  Daniel Kudlicka      …..

2 Liqin Lu              –  Lorena Kalkman       …..

3 Tommy Tran            –  Pascalle Monteny     …..

4 William Gijsen        –  Giselle Fransen      …..

5 Alisha Warnaar        –  David Avedissian     …..

6 Javeria Kornal Zubaria  –  Kim Meijer           …..

 

Rangschikking na Ronde 3 – 22-11-2014 – Lay-out 1.

Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Rtg   TPR  BRtg

1 Marek Kudlicka         3   3   0   0    3,0 -1 -1  1096  1385  1070

2 Daniel Kudlicka        3   2   1   0    2,5 -1 -1  1069  1399  1043

3 Lorena Kalkman         3   2   0   1    2,0  1  1  1197  1070  1205

4 Liqin Lu               3   1   1   1    1,5  1  1  1074   951  1084

5 Tommy Tran             3   1   1   1    1,5 -1  1  1188  1050  1200

6 Pascalle Monteny       3   0   3   0    1,5  1  1  1065   942  1075

7 Giselle Fransen        3   1   1   1    1,5  1  2  1078  1072  1079

8 William Gijsen         3   1   1   1    1,5 -1 -1   997   933  1000

9 David Avedissian       3   0   2   1    1,0 -1 -1   794   993   782

10 Javeria Kornal Zubaria   3   1   0   2    1,0  1 -1  1000  1006  1000

11 Alisha Warnaar         3   1   0   2    1,0 -1 -2   960   786   974

12 Kim Meijer             3   0   0   3    0,0  1  1   635   605   641

You may also like...