Glorney 2019: Na ronde 3 Glorney en Stokes bovenaan

Na een mooie eerste dag, staat nu een clash op het programma.  Vorig jaar kwam Engeland met een relatief minder team naar Schotland, maar dit jaar behoort het land tot de grote kanshebbers.  Op dag 1 hebben ze ook aardig huisgehouden, dus het gaat een stevige confrontatie worden.

In de Glorney Cup wonnen Jonas en Joris,  William verloor, terwijl Jorik en Luuk een remise speelden.  Dit houdt dus in dat de wedstrijd (die op het scherpst van de snede werd gespeeld) door het Nederlands team is gewonnen en nu dus ook bovenaan staat.  Wetende dat Frankrijk verloor van Ierland, zijn de kansen op winst dus flink gestegen.

Bij de Gilbert Cup wist Marieke mooi haar eerste overwinning te boeken!  Well done!  De tegenstand was echter te zwaar om in de wedstrijd een rol van betekenis te spelen, alhoewel Jule het fantastisch deed tegen een hoger gerate speler.

De Robinson boys vielen wel een beetje door het ijs.  Na de eerste dag stonden ze er nog goed voor, maar een 5-1 verlies tegen Engeland, minimaliseert de kansen op een eerste plaats.  Partijen waar spelers goed stonden vervielen in remise (Timo en Dylan), terwijl de rest er uiteindelijk niet aan te pas kwam.

Bij de Stokes wist kopman Polle zijn eerste punt te pakken!  Een mooie prestatie, want zo neemt hij het team mee op sleeptouw.. Alleen Dana verloor, maar Jesse en Valentijn wonnen, zodat ook de Stokes na 3 ronden aan de leiding gaan. Leon was nog lang bezig in een stelling die al 10 jaar remise was, maar zijn tegenstander wilde van geen wijken weten. Uiteindelijk bleek remise de enige logische uitkomst.

Live: http://www.glorneycupchess.org/live_gilbert.htm

Live: http://www.glorneycupchess.org/live_glorney.htm

Live: http://www.glorneycupchess.org/live_robinson.htm

LIve: http://www.glorneycupchess.org/live_stokes.htm

Nederland FIDE rating England FIDE rating Uitslag
Glorney
1 Luuk Baselmans 2212 Sacha Brozel 2199 0,5 0,5
2 Jonas Hilwerda 2275 Aditya Verma 2119 1,0 0,0
3 Joris Kokje 2207 Oscar Pollack 2088 1,0 0,0
4 William Gijsen 2005 Thomas Carroll 2042 0,0 1,0
5 Jorik Klein 1801 Max Turner 2026 0,5 0,5
3,0 2,0
Gilbert
1 Jule Cordes 1554 Cassie Graham 2005
2 Pascalle Monteny 1535 Mahima Raghavendra 1731 0,0 1,0
3 Marieke van Essen 1437 Niamh Bridgeman 1523 1,0 0,0
1,0 1,0
Robinson
1 Romayn Brandsma 1957 Aaravamudhan Balaji 2024 0,0 1,0
2 Dylan Achuthan 1909 Robert Akeya-Price 1974 0,5 0,5
3 Daniel Kutchoukov 1845 Jacob Yoon 1963 0,0 1,0
4 Timo Yeh 1882 Tristian See 1957 0,5 0,5
5 Wahe Boghossian 1732 Finlay Bowcott-Terry 1888 0,0 1,0
6 Ciro Catalan 1519 Christopher Tombolis 1883 0,0 1,0
1,0 5,0
Stokes
1 Polle van Arendonk 1617 Arjun Kolaji 1699 1,0 0,0
2 Kobe Smeets 1530 Manvith Sandhu 1682 0,5 0,5
3 Dana Verheij 1497 Luca Buanne 1636 0,0 1,0
4 Jesse van Dongen 1460 Tom Usharovsky 1549 1,0 0,0
5 Valentijn van Warmerdam * 1649 Daniel Chen 1438 1,0 0,0
6 Léon Niemeijer * 1346 Ethan Gardiner 1344
3,5 1,5

You may also like...